שונישין
דיקור ללא מחטים
גאיה.png

״הסיפור שלי עם מילי מתחיל עוד כשביתי ים היתה בת שנתיים, אחרי שנה של אנטיביוטיקה ודלקות אזניים חריפות. מילי באמצעות דיקור וטיפול נוסף גמלה אותנו מהתרופות! כעבור 5 שנים, ים סבלה מחירשות קלה והתכוננו לקראת ניתוח כפתורים.. גם כאן מילי באה לעזרתינו ובמקצועיות ובמסירות ובדיקור מצטיין והטיפול המשולב עם פורמולות מצמחי מרפא סיניים החזיר לים את השמיעה!

אנחנו זכינו!

תודה לך מילי והמשיכי לעשות פלאים!״


 

- רחלי- אמא של ים

 
קצת על  השונישין- דיקור יפני לילדים, דיקור ללא מחטים!!
 
היפנים למדו את הרפואה הסינית והגיעו למסקנה שבטיפול בילדים מספיק לעבור על העור של הילד כדי לגרות את הזרימה של הצי (של האנרגיה )הזורם בגוף כדי ליצור את האפקט הטיפולי הרצוי.
הם יצרו מספר מכשירים קטנים, יפים ,מכסף שאיתם עובדים בטיפול.
 
את הדיקור עצמו מחליף הטיישין, מחט קפיצית ארוכה עם קצה עגול. עם הקפיץ הזה לוחצים על נקודות הדיקור. אצל ילדים הכל זורם על פני השטח, הם אינם סובלים מחסימות , מסטגנציות כמונו, המבוגרים, ולכן, גירוי עדין עם הכלים של השונישין והמחט מייצרים טיפול נעים , שעוזר לא פחות מטיפול במחטים.
 
בחדר טיפולים מזרון פרוש עם ציפה יפה וקופסת צעצועים עליה. כשאני מטפלת ,הילד יושב לידי או על אמא/אבא שלו. רוב הילדים מתעניינים בטיפול, מסתכלים מה אני עושה. חלקם מבקשים לטפל גם. אני מציידת אותם באחד מהכלים והם מטפלים בהורה שלידם או בעצמם. כך שהטיפול עובר בכיף.
 
חוץ מהעובדה שהטיפול נעים לילד, אתם נדרשים להמשיך אותו בבית.
בשימוש עם כלים המהווים תחליף לכלי השונישין, אתם ממשיכים את העבודה על האזורים החשובים לטיפול בילד שלכם. לא לדאוג, אתם תקבלו ממני דף עם ציור של ילד ב3 זויות שונות ועליו אסמן לכם על אילו אזורים לעבוד בבית. בקליניקה אראה לכם איך. כך הילד מטופל כל הזמן והתוצאות בהתאם. בנוסף, יש לכם מענה טיפולי ראשוני עם הופעת הסימפטומים הראשונים של מחלה אצל הילד. 
 
השונישין מיועד בעיקר לטיפול בתינוקות וילדים עד גיל 5.
מגיל 5 לרוב משלבים גם טיפול בדיקור, אחרי טיפול כללי בשונישין. 
הכל נעשה בשיתוף עם הילד, ולכן, גם אם ילדכם עבר את גיל 5 , אם אראה שהילד חושש ולא מוכן , לא אטפל בו בדיקור בטיפול הראשון אלא אחכה להסכמתו.