ראשית, אנו שמחים על היום שפגשנו אותך כי אנחנו יודעים שלא משנה מה יהיה יש פתרון !

את כל כך מרגיעה, מסבירה הכל, משתפת, זמינה תמיד ופנויה לכל שאלה קשה על כל מה שמעיק עלינו. זה שווה הכל.

הכרנו אותך לראשונה כשטיפלת בבננו הבכור שסבל מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות בעודו בן שנה, שבוע אנטיביוטיקה שבוע בלי וחוזר חלילה במשך תקופה ארוכה (קרוב לחצי שנה), אחרי פעמיים שבקרנו אצלך האנטיביוטיקה ירדה לפעם בחודשיים ובמהרה נפסקה לחלוטין. מאז, 6 שנים אחרי,טפו טפו טפו, מלבד דלקת אחת או שתיים לא סבלנו מדלקות.מעבר לכך, המערכת החיסונית שלו כ"כ חזקה שהוא כמעט ולא חולה, החורפים עוברים עלינו בקלות ,מעט מאד מחלות נכנסות הביתה והדבר משפיע באופן חיובי על כל בני המשפחה.

מיותר לציין כי גם עם שני בנינו הנוספים לא הססנו וכבר בסימנים הראשונים של דלקת ריאות/אוזניים או כל דבר אחר פנינו אליך והתוצאות לא איחרו להגיע.

אין לנו מספיק מילים להביע את הכרת התודה 

תודה רבה משפחת חברוני

עדי חברוני- אמא של גיא, אוהד ויואב

 

 

הסיפור שלי עם מילי מתחיל עוד כשביתי ים היתה בת שנתיים, אחרי שנה של אנטיביוטיקה ודלקות אזניים חריפות. מילי באמצעות דיקור וטיפול נוסף גמלה אותנו מהתרופות! כעבור 5 שנים, ים סבלה מחירשות קלה והתכוננו לקראת ניתוח כפתורים.. גם כאן מילי באה לעזרתינו ובמקצועיות ובמסירות ובדיקור מצטיין והטיפול המשולב עם פורמולות מצמחי מרפא סיניים החזיר לים את השמיעה!

אנחנו זכינו!

תודה לך מילי והמשיכי לעשות פלאים!

רחלי- אמא של ים

 

 

הגעתי אלייך עם אופק בגיל שלוש (אולי קודם), לאחר שקיבלתי מרופאים שונים המלצה לנתח את אופק לשם הסרת שקד שלישי, שקדים וכפתורים באוזניים. רציתי להימנע מניתוח גדול שכזה לילד כזה קטן. כשהגענו אלייך אופק היה גדוש בליחה. הוא היה מנוזל כל הזמן וקיבל המון פעמים אנטיביוטיקה כדי לפתור את הגודש שהלך וגדל. הטיפול השוטף באופק במשך השנים, עזר לנו להתמודד עם הליחה, להפחית אותה, להימנע משימוש תכוף באנטיביוטיקה, לחזק את מערכת החיסון. בסופו של  דבר הגענו לניתוח הסרת אדנואיד, אבל הצלחנו להימנע מניתוח כפתורים באוזניים ומכריתת שקדים.

מילי את מטפלת מעורבת, תומכת, אנושית, מרגיעה, תמיד שם כשזקוקים לך. הקליניקה נפלאה ומשרה רוגע ושלווה, בדיוק כמוך.

חגית  שטיינברג - אמא של אופק

 

 

בחורף שלפני הטיפול עומר סבל מדלקות אזניים חוזרות, במשך כ-4 חודשים הדלקות חזרו כ -6 פעמים. במהלך הטיפול לא נתקלנו אף לא פעם אחת בדלקת אזניים, בנוסף לעומר היה שיפור מדהים בחודשים אלו בתקשורת המילולית שלו, והיום הוא אפילו מדבר באופן מרשים לילד בגילו.חוץ מזה, למדתי קצת על תזונה, מה עדיף וממה כדאי להמנע, וטיפים נוספים ללא קשר לבעיה בגללה הגענו.

מה אהבתם בטיפול?

מתן זמן לילד "להפשיר" לפני שמתחילים בטיפול, כמה דקות משחק בשביל לתת אווירה של "באנו לעשות כייף" והצ'ופר בסוף הטיפול בשביל הטעם המתוק..סובלנות והקשבה לכל פרט ועניין.

 

שלי- אמא של עומר בן השנתיים.

 

 

אלולי בת החצי שנה סבלה מליחה שהקשתה על נשימתה ומכאבי בטן רבים. היא לא הצליחה לישון לא בימים ולא בלילות.

לאחר טיפול נעים אצל מילי, אלולי הייתה רגועה יותר והצליחה לישון ולהחלים תוך 24 שעות! 

אני חייבת לציין כי מלבד הניסיון והידע הרבים, הגישה של מילי והאווירה הנינוחה הן כבר רפואה בפני עצמן.

חזרנו שוב לאחר כחודשיים ושוב - לא התחרטנו.

 

הדס- אמא של אלול

 

 

אבשלום הוא צליאקי (חולה צליאק) הגיע בגיל שנה במצב בריאותי יירוד, ומערכת חיסון חלשה. עשינו סדרת טיפולים אינטנסיבית שערכה כחצי שנה, בה הגענו כמעט כל שבוע, עם הזמן ירדנו לפעם בשבועיים והיום כאשר הוא בן 4 וחצי, לפעם בחודש.. אני חושבת שהמערכת החיסונית שלו חזקה מאד, הוא ילד שכמעט ולא חולה. היה חולה אולי פעמיים בכל השנה הזו. בנוסף הוא גם נהיה מאד מודע למה טוב ומה לא טוב, למצבים בריאותיים שונים שהוא מזהה אצלו, הוא מודע גם לחשיבות הדיקור, ומרגיש בעצמו את השינוי שהוא עושה בגופו.  מה אהבת בטיפול?

היחס החם והאישי במהלך ולאחר הטיפול

אני מאד מעריכה את לקיחת הזמן בתחילת הטיפול לשאלות והסתגלות לטיפול לפני התחלתו.

 

אביגיל- אמא של אבשלום

 

 

 

בגדול הגענו בגלל שהתחלנו גן והתחילו כל מיני מחלות ואני רציתי מראש לחזק את המערכת החיסונית של הבת שלי, אני חושבת שזה עבד.

אני אוהבת שאת מסבירה מה נחזק בכל טיפול ואיזו נקודה משפיעה על מה.
אני אוהבת את הגישה והסבלנות שלך ללילי.
את העזרה בכל שאלה ומתי שצריך.

 

אמא של לילי  נועה

 

הגענו כשלירי בהתקף אסתמה קשה שנמשך מספר שבועות, וכלל גם הקאות ליחה. הטיפול לאט לאט חיזק אותה וגם אם לא פתר מיד את הבעיה, הרגשתי שהוא מחזק אותה.

אמנם הטיפול לא מנע לחלוטין הידבקויות חוזרות במחלות חורף, אך הרגשתי שלירי כן התחזקה בזכותו, ושהוא מהווה "קונטרה" לתרופות הקונבנציונאליות בהן משתמשים (משאפים וכו')

אהבתי את ההנחיות שקיבלתי לבית, איך לטפל בלירי בבעיות מסוג זה בעצמי. אהבתי את השלווה והרוגע בקליניקה, שהשפיעו גם עליי (למרות שלא הייתי מטופלת).

 

גלי, אמא של לירי

 

 

מה אהבת בטיפול?

"אותך (:ואת זה שזה עוזר לאורי (וגם לשחר כשצריך)ואת הגמישות שלך וההקשבה שלך (לי...)ואת המשחקים הכל ...(:"

 

שלומית קליר, אמא של אורי ושחר

 

 

״מעבר לעובדה שיש לטיפול השפעות טובות ,הגישה שמסבירה את הרציונאל שמאחורי כל דבר, האבחון והמיפוי שנובע מראייה מאוד רחבה: תזונה, עוגני שגרה, אורח חיים ועוד ועוד״

 

אורלי, אמא של יעל

 

"אל מילי הגענו אחרי חורף קשה במיוחד, במהלכו הקטן שלנו סבל ברצף משלל מחלות, וירוסים ודלקות שהתרכזו בעיקר בדרכי הנשימה. מילי קיבלה אותנו, עייפים ומתוסכלים, והבטיחה בחיוך שסדרת טיפולים קצרה תסייע לאיזון הגוף הקטנטן, תנקה את כמויות הנוזלים מתוך הריאות ותחזק את המערכת החיסונית כבר בטווח הקצר. היינו מעט ספקניים אבל הלכנו על זה. התחלנו בטיפולים דו-שבועיים שנעשו, למרבה ההפתעה, בהנאה רבה תוך כדי משחק וכיף. לאורך הטיפולים ובעצם עד היום, מילי זמינה ונגישה עבורנו, מרגיעה ומייעצת בכל שיחת טלפון. חורף אחד אחרי, אין לתאר כמה גדול השינוי. כמה ימים של וירוס בבית, קצת נזלת- וזהו. המערכת החיסונית התחזקה ללא היכר, כולם מבסוטים. תודה לך מילי "        

 תמר אמא לעומר

"לפני הטיפול הילד היה חולה המון, בעיקר בהקשר של ברונכיט.
נכון להיום, הפעם האחרונה שהיה חולה עברה במהרה (3 ימים) והוא נושם נהדר ונראה חיוני."

 ניצן אמא של יונתן בן 1.5

"הגענו למילי בעקבות המלצת רופא אף-אוזן-גרון לניתוח כפתורים לביתי בת ה-2.5.

בזכות סדרת טיפולים לא ארוכה אצל מילי, הגענו לבדיקת שמיעה ונוזלים באוזניים לאחר כ-3 חודשים והתוצאות היו מדהימות!!! תוצאות שממש לא מצריכות ניתוח כמובן שגם מבלי הבדיקות, כבר במהלך הטיפול חשנו שיפור בשמיעה.

מעבר לכך וברמה האישית, מילי תמיד זמינה עבורנו לכל התייעצות גם כשאינה בהכרח בנושא האוזניים. היא תמיד משלבת בטיפול התייחסות גם לנושאים המטרידים באותו שבוע (אם זה מחלה, עיכול וכו').

ביתי שלרוב מתנגדת לבדיקות וטיפולים כמו חיה המבקרת אצל וטרינר, מחכה בקוצר רוח לביקור אצל מילי, שם יושבת מרוכזת וקשובה במהלך הטיפול.

תודה מילי על שנכנסת לליבנו והצלת אותנו מניתוח "     

 

מירי, אמא של גאיה.